• 8 noiembrie 2022
  • ccoc_admin

12.12.2022 Anunt echipe castigatoare concurs

05.12.2022 Selectie echipe concurs

Centrul de Consiliere și Orientare în Carieră a început înscrierile la concursul pe echipe din cadrul proiectului CNFIS 2022 Access ++, care se va desfășura în zilele de 7 și 8 decembrie 2022, de la ora 16:00, la sediul CCOC din Bilioteca Centrală.

Dacă ești student în anul II sau III la una dintre facultățile: ETTI, SIM, FAIMA, IE, Energetică, Transporturi și ai reușit să formezi o echipă de 4 persoane (3 membri și 1 lider) și dacă ești interesat de tema propusă (Viața în era postpandemică), poți să înscrii echipa în concurs accesând butonul de mai jos:

Concurs pe echipe_Proiect CNFIS 2022_Viața în era postpandemică (google.com)

Poți câștiga premii în bani: Premiul I – 600 ron/membru, Premiul II – 500 ron/membru, Premiul III – 400 ron/membru, Mențiune – 300 ron/membru.

Nu este nevoie de cunoștințe de specialitate, ci doar de inițiativă, spirit competitiv și dorință de a lucra în echipă!

Regulamentul detaliat al concursului va putea fi consultat, în curând, pe site-ul CCOC!